SLUŽBY...

Vítejte v našem přehledu služeb

Zde vytváříme Vaše vize

Naše firma poskytuje širokou škálu služeb v oblasti DTP prací, grafických prací a expedičních prací. Mezi naše služby patří:

1. Grafický design:
Navrhujeme a vytváříme grafické prvky pro firemní identity, letáky, brožury, plakáty, webové stránky, sociální sítě a další propagační materiály.

2. DTP práce:
Zajišťujeme sazbu textu, úpravu a formátování dokumentů, tiskových materiálů, knih, časopisů a dalších tištěných materiálů.

3. Expediční práce:
Koordinujeme a zajišťujeme distribuci tištěných materiálů a reklamních předmětů, včetně jejich balení, skladování a doručení kamkoliv po celém světě.


Díky našemu zkušenému týmu odborníků a moderním technologiím v oblasti grafického designu a DTP prací jsme schopni efektivně a kvalitně splnit požadavky našich zákazníků a pomoci jim dosáhnout maximálního úspěchu v jejich marketingových a obchodních aktivitách.

+420 734 844 426

UX UI flowchart connection node graphic designer creative planning application process development data prototype wireframe for web mobile icon phone . User experience concept. 3d rendering.

Zaměřujeme se

na polygrafickou vědu, grafiku a typografii. Od tvorby webových stránek po více účelovou grafiku jako jsou vizitky, a nebo úpravu fotografii.

Web Design
Pracujeme s nejprofesionálnějšími programy, dle Vaši vizi.
Firemní identita
Vytvoříme Vám s našimi programy jakoukoli podobu Vaší firemní identity. Vždy vše řádně promyslíme, jelikož chceme data předávat ve formě, kterou lze dále použít třeba pro reklamní účely.
Design publikací
Naše programy jsou vhodné prostředí pro tvorbu Vaší publikace. Pokud budete potřebovat upravit fotografie a jiné prvky, poslouží nám k tomu ostatní programy.
Design tiskovin
Design tiskovin začíná výběrem vhodného formátu a rozměrů. Poté je důležité zvolit odpovídající barevnou paletu, typografii a grafické prvky a od toho jsme tu mi.
Grafika
S grafickým tabletem Vám nakreslíme vše, co si objednáte. Nebo nám poslouží jiné programy, který nám umožní vytvořit vše, co si budete přát.
Předvýrobní zpracování dokumentů
Vaše dokumenty vytvoří nebo zkontrolují natolik, aby vše bylo připravené pro výrobu.

Jak probíhá spolupráce

Zde najdete postup, jak probíhá spolupráce s DTP studiem. Od prvního kroku po poslední krok. 

01.

Komunikace a plánování

Nejdříve se soustředíme na zadání klientely. Vždy před zahájením práce, klientelu zkontaktujeme a vše potřebné si od klientely zjistíme. Po naplánování a zaplacení zálohy za naši práci, se pouštíme do práce.

02.

Práce a komunikace

Naše klientela má vždy možnost využít možnost přímé komunikace s námi a díky tomu můžeme organizovat případně tvorbu na dálku.

03.

Kontrola dat a proplacení faktury

Před tím než odešleme data klientele, vše řádně zkontrolujeme. Poslouží nám Adobe Acrobat a další Adobe programy. Když je vše v pořádku, a jako klientela jste spokojený. Následně Vám zašleme fakturu k doplacení.

04.

Odevzdání zakázky​

V posledním kroku odesíláme klientele zakázku. Pokud se jedná o data, je to vždy krátké ukončení spolupráce. V případě tisku , se zakázka zasílá dále k vyhotovení, kde se po zpracování zašle klientele na danou adresu.

Ceník

Cena za produkt je stanovena pevně a není možné ji nijak ovlivnit nebo snížit, pokud není aktivována slevová akce. Výše uvedené informace uvádějí cenu produktu v rozmezí od 380,- Kč do 49 000,- Kč. Tento rozsah cen závisí na konkrétním typu produktu, značce, velikosti, kvalitě, podkladů nebo dalších specifikacích, které mohou ovlivnit konečnou cenu. Přesné informace o cenách produktu v konkrétních případech lze získat přímo tady nebo telefonicky.

Web Design
Cena za e-shop je 39 000,- Kč. Za webové stránky jen 25 000,- Kč, plus 10 000,- Kč za licenci.

Cena pro cizince za e-shop je 2000,- a za webové stránky jen 1200,- €, plus 500,- za licenci.
Firemní identita
Cena je stanovena 380,- Kč za hodinu plus 10 000,- Kč za licenci.

Cena pro cizince je stanovena 15,- za hodinu, plus 500,- za licenci.
Design publikací
Cena je stanovena 380,- Kč na hodinu, plus 10 000,- Kč za licenci.

Cena pro cizince je stanovena 15,- na hodinu, plus 500,- za licenci.
Design tiskovin
Cena je stanovena na 380,- Kč za hodinu, plus 10 000,- Kč za licenci.

Cena pro cizince je stanovena na 15,- za hodinu, plus 500,- za licenci.
Grafika
Cena je stanovena na 380,- Kč na hodinu. Licence stojí 10 000,- Kč.

Cena pro cizince je stanovena na 15,- na hodinu. Licence stojí 500,- .
Předvýrobní zpracování dokumentů
Cena je stanovena na 380,- Kč za hodinu.

Cena je stanovena na 15,- za hodinu.

Poskytujeme Kvalitní a Profesionální Služby

Zavolejte nám na telefonní číslo nebo What´s up. Také nám můžete napsat E-mail nebo použít kontaktní formulář.